ДніпроСуспільство

31 громада Дніпропетровщини отримала генератори безперебійного постачання електроенергії

Електрогенератори, резервуари для води, намети для облаштування прихистків, а також обладнання та інструменти для відновлення пошкодженої обстрілами інфраструктури — все це надано ОТГ області за програмою «U-LEAD з Європою». Про це повідомили у ДніпроОВА.

«Підтримка громад від Програми «U-LEAD з Європою» дуже своєчасна. Ракетними ударами ворог пошкоджує комунікації на прифронтових територіях області: електромережі, водопроводи. Для їх відновлення потрібна додаткова техніка», – наголосив в.о. директора департаменту економічного розвитку   ДніпроОВА Олексій Псарьов.

Серед громад області, які отримали подібну допомогу, й Зеленодольська ОТГ, яка найбільше потерпає від ворожих обстрілів. Це допоможе комунальникам якнайшвидше відновити роботу мереж.

«Три генератори використовуємо для ремонту мереж у Зеленодольську, Мар’янському, Малій та Великій Костромці. Щоб місцеві завжди були зі світлом. Ще два допоможуть, аби у разі чого не було перебоїв із водою», – сказала начальниця одного з відділів Зеленодольської міськради Ірина Невесела.

Перещепинській ОТГ допомогли облаштувати прихистки для переселенців, яких розмістили у 6 населених пунктах громади. Завдяки двом генераторам їх забезпечили безперебійним централізованим водопостачанням.

«Ще один генератор установили у ЦНАПі. Аби попри будь-які пошкодження ліній електропередач місцеві та переселенці могли отримувати адмінпослуги», – розповіла начальниця відділу Перещепинської міськради Світлана Булава.

Надодачу Перещепинська громада отримала й великий намет, розкладушки, матраци, каремати, постіль. А також два великі резервуари для води – по одному кубометру кожний. Тепер, у разі необхідності, є можливість облаштувати прихисток ще для 20 людей, запевнили у громаді.Back to top button