ДніпроНадзвичайні події

19 ухилянтів від мобілізації засудили у Дніпропетровській області

Від 24 лютого 2022 року розпочато понад 300 кримінальних проваджень на ухилянтів від призову на військову службу на Дніпропетровщині. До суду було скеровано понад 40 обвинувальних актів. Про це повідомили в прокуратурі Дніпропетровської області, передає Телеканал D1.

За результатами судового розгляду обвинувальні вироки ухвалили стосовно 19 громадян. За ст. 336 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до п’яти років.

Прокурорами налагоджено постійний обмін інформацією з територіальним центром комплектування та соціальної підтримки щодо осіб, які підлягають мобілізації, тих, кому надано відстрочку від мобілізації, а також фактів прийняття військово-лікарськими комісіями рішень про визнання військовозобов’язаних непридатними для військової служби.



Back to top button