ВійнаГрошіДніпроСуспільство

1,6 млн гривень отримають громади Дніпропетровщини за розміщення переселенців

За безкоштовне розміщення ВПО у липні громади Дніпропетровщини отримають 1,6 млн гривеньКошти спрямували з державного бюджету. Це стало можливим завдяки відповідному розпорядженню Уряду, яке схвалили депутати на засіданні 4 листопада.

Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної ради, передає Телеканал D1.

Загалом з резервного фонду Держбюджету спрямовано понад 34 млн грн на відшкодування комунальних витрат усім громадам України, які безкоштовно прихистили внутрішніх переселенців у комунальних та державних закладах, а також приватних закладах освіти.

«Від самого початку збройної агресії рф українські громади не залишаються байдужими і безкоштовно надають прихисток вимушеним переселенцям у своїх комунальних закладах. Зокрема, у липні було залучено близько 6,2 тисяч закладів комунальної та державної форм власності та надано прихисток понад 97,6 тисячам громадян. Загалом, за вісім місяців війни у громадах по всій Україні було розміщено близько 1,6 млн вимушених переселенців», – зазначив в. о. міністра розвитку громад та територій України Василь Лозинський.Back to top button