Виборов 2 “золота”: спортсмен із Дніпропетровщини підкорив Європу на Чемпіонаті з козацького двобою (Фото)

Спортсмен із Кам’янського на Дніпропетровщині Денис Рибальченко виборов 2 золоті медалі на Чемпіонаті Європи з козацького двобою. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на MIC.

Чемпіонат Європи з козацького двобою пройшов з 8 по 10 травня у Словенії і зібрав понад 1200 учасників із 16 країн. Кам’янчанин Денис Рибальченко виступав у складі збірної України, змагаючись серед спортсменів вагової категорії 60 кг.

І – здобув дві золоті медалі у розділах ММА та боротьба!

Денис – учень ліцею №39, представник спортивного клубу “Герць” та ДЮСШ №1. Тренером спортсмена є Президент федерації ММА Кам’янського Антон Єрмашкевич.

Крім Рибальченка, з нагородами зі Словенії в Україну повернулися:

Фото

Денис Рибальченко

Учасники змагання разом із тренеркою

Що таке козацький двобій?

Козацький двобій – український національний вид змішаних бойових мистецтв, який передбачає 3 розділи:

Водночас в Україні цю спортивну дисципліну офіційно визнано як неолімпійську. Її не представлено на програмі Олімпіад чи Всесвітніх ігор.

Раніше ми писали, що олімпійська спортсменка з Дніпра стала обличчям рекламної кампанії відомого бренду одягу і взуття (Фото). 

Exit mobile version