Знову важка ніч у Нікопольському районі. Окупанти вдарили «Градами» — випустили по райцентру та Червоногригорівській громаді 80 снарядів РСЗВ «Град».
У Нікополі зруйновано приватний будинок, ще десятки пошкоджені. Місто частково залишилось без світла. Про ситуацію на Дніпропетровщині поінформували очільники області, передає Телеканал D1.
Валентин Резніченко додав, що внаслідок обстрілу перебито лінію електропередач, майже тисяча абонентів – без світла. На місці працюють електрики.
На щастя, минулося без постраждалих.
«Вдарили окупанти і по території Червоногригорівської громади. Теж 40 реактивних снарядів. Люди неушкоджені, руйнувань немає».
В інших районах області ніч була мирною. Окупантів на Дніпропетровщині немає і не буде. Обстріли Нікопольського району – терор мирного населення з боку російських військових.