Вкрав самокат, бо не мав грошей на олівці: на Дніпропетровщині судили дивного крадія

У Нікополі судили чоловіка, який викрав дитячий самокат біля магазину «Аврора». Спочатку він зайшов туди по олівці, але зрозумів, що не має грошей, і вирішив прихопити самокат, щоб покататися.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Злочин стався у листопаді 2024 року, а суд відбувся у січні 2025-го. На лаву підсудних потрапив уродженець Нікополя, який не працює, має освіту 9 класів та вважається таким, що не має судимості.

За матеріалами справи, чоловік помітив самокат у тамбурі магазину, коли виходив звідти. Скориставшись тим, що поруч нікого не було, він викрав транспортний засіб вартістю майже 3,5 тисячі гривень. У суді він заявив, що був п’яний, хотів купити олівці, але виявив відсутність грошей. Побачивши самокат, взяв його, щоб покататися, проте далі нічого не пам’ятає. Додому повернувся босий і голий, а долю самоката пояснити не зміг.

Потерпілий хлопчик 2012 року народження розповів, що залишив самокат біля магазину, поки купував ліхтарик. Коли повернувся – його вже не було. Він одразу запідозрив підсудного, адже бачив його всередині магазину.

Суд визнав чоловіка винним у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України), та призначив йому 5 років позбавлення волі. Водночас, на підставі ст. 75 КК України, його звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном у 2 роки. Крім того, засудженого зобов’язали компенсувати 378 грн судових витрат.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі чоловік вкрав у магазині “Аврора” повербанків на 10 000 грн.

Exit mobile version