Воїн та актор з Дніпра Олег Шульга – один із героїв фільму «Воїни світла: Митці». Повнометражний документальний фільм розповідає про представників творчих професій, котрі стали до лав ЗСУ задля захисту України від російського агресора.
Про це у програмі “Простір свободи” на Телеканал D1.
Олег Шульга на позивний «Артист» відомий українському глядачу за стрічками «Позивний «Бандерас», «Червоний», «Довбуш», «Доброволець» та театральними ролями на сценах дніпровських театрів.
Олег став добровольцем АТО ще в 2014 році, воював на Луганщині. В лютому 2022 року знову добровольцем повернувся до лав ЗСУ. Воював на Херсонському та Бахмутському напрямках. Нині проходить службу у складі корпусу «ХАРТІЯ».
В ході зйомок герой фільму та автори міркували про роль мистецтва, у тому числі, на війні; про ідеї патріотизму та націоналізму; про розбудову нового українського суспільства; про категорії добра і зла в сучасному світі та про те, чому дехто й досі не розуміє, що у вигляді російської агресії в наше життя увірвалось справжнє зло. Саме тому проєкт і називається «Воїни світла: Митці».
Українська та міжнародна прем’єра фільму «Воїни світла: Митці» відбудеться 18 жовтня 2025 року. Фільм створюється Культурно-краєзнавчим товариством «Д.І.Я» за підтримки Українського Культурного Фонду.
#телеканалd1 #митцівоїнисвітла #годія #запідтримкиукф #документальнийфільм #воїни_світла #митці