У Дніпрі знову стане спекотно — у вівторок, 18 серпня, температура може піднятися до +33 °C. За прогнозом, у місті переважатиме сонячна та суха погода. Водночас уже 19 серпня очікується помітне похолодання — до близько +25 °C.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на дані синоптичних сайтів.
Потепління у Дніпрі вписується у загальну картину по Україні. За прогнозом синоптика Ігоря Кібальчича, 18 серпня у центральних і південних областях повітря прогріється до +31…+36 °C. Місцями температура перевищуватиме кліматичну норму.
Найбільш нестійкою погода буде на заході країни. Там очікуються дощі з грозами, подекуди можливі град і шквали. У західних областях температура вдень знизиться до +18…+24 °C.
Опади у вівторок також прогнозують в Одеській, Черкаській та Київській областях. Водночас у більшості інших регіонів збережеться суха й спекотна погода.
Для Дніпра головний прогноз на найближчі дні — спека до +33 °C 18 серпня, після чого температура різко знизиться 19 серпня.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Кам’янському на дуже жвавому аукціоні продали колишню приймальню мера.