Україна готує проєкт будівництва нового літака “Мрія”

В Україні з’явиться нова «Мрія». Проєкт будівництва нового літака вже в роботі. Про це у соцмережі повідомив голова фракції «Слуга народу», член парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Давид Арахамія, передає Телеканал D1.

За словами Арахамії, це буде оновлений літак на базі сучасного цифрового обладнання. Із модернізацією «Мрії» готовий допомогти мільярдер Річард Бренсон – засновник компанії Virgin Galactic.

Арахамія додав, що це питання, а також наші перспективи співпраці в космічній сфері обговорювали з Річардом Бренсоном.

«Він висловив готовність допомагати всім, чим зможе, був приємно приголомшений нашим оптимізмом і тим, що навіть у такі важкі хвилини ми думаємо про те, як здійснити стрибок в авіакосмічному будівництві»

Exit mobile version