Цього року у національному відборі фільмів на премію “Оскар” у категорії “Найкращий міжнародний повнометражний фільм” бере участь лише одна українська стрічка, повідомили в Українському Оскарівському Комітеті. Заявки до участі у нацвідборі більше не приймаються.
Комітет відзвітував, що єдиний учасник від України — фільм “Клондайк” (Klondike) режисерки Марини Ер Горбач.
Із тізеру відомо, що ця стрічка розповідає про історію родини, яка опинилася в епіцентрі подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року в селі Грабове на Донеччині.
“Коли Ірка і Толік очікують народження першої дитини, війна жорстоко вривається в їх життя разом з уламками збитого “Боїнга”. Жінка відмовляється евакуюватися, навіть коли село захоплюють озброєні угрупування”, – йдеться в анотації до фільму.