Від ночі мешканці Павлограда на Дніпропетровщині скаржаться на сильну задимленість. Причина – масштабна пожежа на полігоні відходів.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу Павлоградської міської ради.
Як поінформували у міськраді, 5 серпня близько 22:00 на полігоні твердих побутових відходів зайнялася пожежа. О 03:16 загоряння локалізували. Наразі ДСНСники приборкують вогонь за допомогою 5 одиниць спеціалізованої техніки.
Причини пожежі встановлюють. За попередньою версією, це наслідок тривалої спеки, водночас місцева влада та відповідальні служби не виключають умисний підпал.
Павлоградців просять із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із задимленням, і за можливості обмежити перебування на відкритому просторі. Особливо – людям із захворюваннями органів дихання, людям похилого віку та дітям. Також радять зачинити вікна в оселях.
“Закликаємо всіх мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не спалювати суху рослинність і сміття, не залишати непогашені багаття та недопалки, а у разі виявлення займання або підозрілих дій, що можуть свідчити про навмисний підпал, негайно повідомляти за телефонами 101 або 102”, – йдеться у повідомленні міськради.
Нагадаємо, що посушлива погода протримається в Україні і зокрема на Дніпропетровщині щонайменше до 7 серпня. Тому ризик повторних пожеж високий.
Фото
Раніше ми писали, що росіяни двічі атакували залізничну станцію на Дніпропетровщині: рух поїздів тимчасово призупинено.