У місті на Дніпропетровщині мешканці самотужки будують парковку, бо влада бездіє (Фото)

У Кам’янському на Дніпропетровщині місцеві підприємці самотужки будують паркувальний майданчик, поки влада бездіє. Він буде повністю безкоштовним. 

Про це пише видання “Sobitie”, передає Телеканал D1.

Безкоштовну парковку на лівобережжі Кам’янського вирішили збудувати місцеві підприємці. Роботи проводяться на бульварі Будівельників поблизу магазина “Svitlo”. Саме його власники й вирішили облаштувати майданчик.

За попередньою інформацією, паркомісцями вдасться забезпечити близько 30 автомобілів.

Це не тільки розвантажить проспект, а й загалом позитивно вплине на безпеку дорожнього руху. Адже кількість приватного автомобільного транспорту на дорогах щодня зростає в усіх містах України. І припаркуватися стає дедалі складніше.

Як поповідомили в КП «Благоустрій», земельна ділянка, на якій будують парковку, залишиться у комунальній власності міста.

Також підприємці розповіли, що замість видалених кущів висадять нові рослини в тих місцях, де це буде доречно.

Фото

Коли місцеві мешканці виявляють ініціативу – це, звісно, чудово. Тим паче таку, яка коштує чималих фінансових зусиль.

З іншого боку, питання паркувальних майданчиків і завантаженості доріг міста – клопіт влади. І прикро, що у Кам’янському посадовці сидять склавши руки, а покращити ситуацію намагаються звичайні містяни.

Раніше ми писали, що на лівому березі Дніпра вперше з’явиться пішохідна зона (Фото).

Також ми повідомляли, що у Дніпрі в одному з центральних парків встановлюють лавочки майже на півмільйона гривень. 

Exit mobile version