У мережі показали, як росіяни скинули чотири КАБи на житлові квартали Херсона (Відео)

Росіяни скинули на житлові квартали Херсона 4 керовані авіаційні бомби. Внаслідок атаки загинув чоловік. 

Про це повідомили у Херсонській МВА, передає Телеканал D1.

Йдеться про російський обстріл Херсона 16 квітня, коли російська армія скинула на місто 4 керовані авіаційні бомби. Також цілили з артилерії. Під ударом опинився Центральний район.

Внаслідок атаки загинув чоловік – 55-річний працівник “Херсонтеплоенерго” Віталій Гордєєв. У цю мить він повертався з роботи додому.

Віталій Гордєєв

Станом на 17 квітня від влучань російських КАБів постраждали 12 херсонців. Останнім звернувся за медичною допомогою 45-річний чоловік. У нього мінно-вибухова травма та уламкові поранення.

Ця атака знищила у Херсоні Льодову арену. Пошкоджено багатоповерхівки та приватні будинки, пошту, супермаркети, торговельний комплекс і два освітні заклади.

Льодова арена у Херсоні
Exit mobile version