У Кривому Розі продовжують облаштовувати укриття у закладах освіти

У Кривому Розі триває робота зі створення укриттів у закладах освіти, навіть у найскладніших технічних умовах.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на голову Ради оборони міста Олександра Вілкула.

Один із таких прикладів – гімназія №21, де раніше укриття не передбачали. У підвалі, який був занадто низьким, викопали кубометри ґрунту, щоб поглибити приміщення майже на 1 метр. Тепер укриття відповідатиме всім стандартам та зможе вмістити 180 учнів і вчителів.

Нове укриття дозволить проводити заняття у змішаному форматі, без необхідності переміщуватися до сусідніх шкіл під час повітряних тривог. Роботи фінансуються з міського бюджету, а меблі та обладнання для укриття надасть UNICEF.

Загалом у Кривому Розі створено 212 укриттів у закладах освіти, які сертифіковані ДСНС. Вони розташовані у школах, дитсадках та позашкільних установах і розраховані на понад 30 тисяч осіб. Попри складну безпекову ситуацію, яка обумовлена близькістю до лінії зіткнення, у місті забезпечують умови для безпечного навчання та життя дітей.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на укриття в Україні витратили понад 30 млрд грн.

Exit mobile version