Резонансна справа у Кам’янському. 44-річний мешканець області протягом трьох років здійснював насильницькі дії сексуального характеру, розбещував неповнолітніх та виготовляв порнографію.
Про це розповідає Телеканал D1.
У даному кримінальному провадженні потерпілими є троє малолітніх дітей – семи, дев’яти і одинадцяти років. Під час вчинення протиправних дій чоловік здійснював відеозйомку на мобільний телефон. Дітей вилучено з небезпечного середовища. Слідство тривало з минулого року. Відбулося судове засідання, у якому взяв участь Керівник Дніпропетровської обласної прокуратури Юрій Папуша.
Судове засідання по цій справі триває. Про вирок, який отримає чоловік за насильство над малолітніми, ми обов’язково вам повідомимо.
Валерія Баранець, Віталій Шалдов. Новини D1.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що Укрпошта почала торгувати ексклюзивною зброєю: кількість обмежена.