У Дніпровському районі в одному з сіл відкрили нову, сучасну амбулаторію (Відео)
Нову амбулаторію відкрили в Олександрівці Дніпровського району.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на очільника ДніпроОВА Олександра Ганжу.
Старт її роботі дали разом з Крістіною Мікуловою, керівницею регіонального хабу для Східної Європи Європейського інвестиційного банку, колегами з обласної та місцевої влади.
Будівлю звели з нуля, врахувавши стандарти безбар’єрності. Всередині – сучасні ремонт та обладнання: ЕКГ, аналізатори крові. Пацієнти зможуть отримати консультацію, здати базові аналізи, зробити щеплення і швидкі тести на різні захворювання. Медзаклад буде обслуговувати понад 3000 мешканців з двох населених пунктів.
Є й укриття з ліжками, де у разі небезпеки можна одночасно розмістити 30 людей. У цій же будівлі – комфортне житло для сімейного лікаря та його родини.
Амбулаторію звели за Програмою відновлення України коштом Європейського інвестиційного банку і за технічної підтримки ПРООН. Частину грошей виділила Слобожанська громада.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі стару гребну базу перетворили на арт-простір із фотозонами, локаціями для виставок та заходів.