До поліції надійшло повідомлення про мінування одразу трьох великих торгових центрів у Дніпрі – Пасажу, Каравану та Мост-Сіті. Правоохоронці евакуювали відвідувачів і персонал та вибухових пристроїв чи небезпечних предметів не виявили.
Про це Телеканал D1 дізнався з повідомлення Нацполіції.
Загроза прийшла на гарячу лінію вчора.
За даними правоохоронців, кількість таких псевдозамінувань у місті значно зросла останнім часом. Найчастіше повідомлення про загрозу стосуються великих громадських місць – вокзалів, торгових центрів, вокзалів, шкіл та інших навчальних закладів. Через це регулярно проводяться евакуації, що створює додаткове навантаження на екстрені служби та викликає паніку серед мешканців.
У поліції зазначають, що всі повідомлення про мінування перевіряються відповідно до встановленого протоколу. За фактом псевдозамінувань порушуються кримінальні провадження, а особам, які свідомо повідомляють про хибні загрози, загрожує сувора відповідальність – аж до позбавлення волі.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі замінували будівлю обласної ради.