У Дніпрі на ринку “Озерка” чоловік з ножовим пораненням тікав від швидкої допомоги та поліції

У Дніпрі чоловік отримав ножове порання та відмовлявся від допомоги “103”.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Дніпропетровський обласний центр екстреної медицини.

Біля дніпровського ринку «Озерка» перехожі помітили чоловіка з ножовим пораненням і викликали «швидку». Як з’ясувалося, його поранили під час бійки.

Попри сильну кровотечу, поранений поводився агресивно, тікав від медиків і відмовлявся від допомоги. Лише за підтримки поліції лікарям вдалося накласти турнікет, однак чоловік знову намагався утекти й не захотів їхати до лікарні.

Через пів години він знову потрапив у поле зору медиків — турнікет довелося зняти та накласти давлячу пов’язку, бо пацієнт наполягав, що «йому потрібно на вокзал», і залишив місце події.

Приблизно за годину «швидка» прибула вже на залізничний вокзал. Там у чоловіка відновилася кровотеча, і він зрештою погодився на допомогу. У нього діагностували колото-різану рану середньої третини стегна. Медики зупинили кровотечу, провели знеболення й госпіталізували постраждалого під супроводом поліції.

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині мешканці селища вдруге поцупили нерозірваний російський КАБ.

Exit mobile version