У Дніпрі на лівому березі вигулювали “дику козу” на повідцю (ФОТО)

У Дніпрі жінка вигулювала косулю на повідцю.

Про це повідомляє Телеканал D1

На вулиці Зразковій, в Індустріальному районі Дніпра, перехожі помітили дівчину, яка прогулювалася з косулею на повідцю. Молода дика тварина поводилася спокійно, наче звичайний домашній улюбленець.

Попередньо, косуля залишилася без матері та зазнала травм. Дівчина взялася тимчасово доглядати за нею — годує, допомагає відновитися та поступово адаптує до самостійного життя. Коли тварина зміцніє, її планують відпустити назад у природне середовище.

Косуля (або сарна європейська) належить до родини оленевих (Cervidae), тому вона є видом оленя, найменшим представником цієї родини. Часто сарну називають “дикою козою” через її схожість із козами за розмірами.

Косуля має плавні та елегантні рухи, легко перестрибує через високі перешкоди та кущі, без особливих зусиль перепливає бурхливі річки і впевнено підіймається вгору по крутих схилах. Водночас вона дуже полохлива й обережна тварина, майже неможливо застати її зненацька. Ця струнка, граціозна і красива тварина є справжньою окрасою та символом дикої природи Європи.

Раніше ми писали, що у Дніпрі назвали причину, чому місто було охоплено густим димом.

Exit mobile version