У Дніпрі місцевий мешканець припаркував автомобіль на вулиці. Однак комунальники знищили довкола асфальт, аби він більше не зміг виїхати.
Про це повідомляє Телеканал D1.
Комунальники вирішили “підкласти свиню” дніпрянину, який припаркував свій автомобіль (вочевидь, на ніч) на проспекті ім. Дмитра Яворницького. Не залишивши йому ані сантиметра шляху для “відступу”.
Бо ж справді: асфальт побито також позаду транспортного засобу, і незрозуміло, чи вдасться керманичу виїхати, не загрузнувши в його уламках.
Враження, ніби це не чергова недбалість, а помста за особисту образу.
Сподіваємося, власнику не доведеться викликати евакуатор. І що комунальники не зрівняють автомобіль із асфальтом, поки водій ні сном ні духом про те, що трапилося.
Відео
От чому у Дніпрі комунальні служби якщо і зберуться робити щось хороше, то все через пень колоду?..
Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині молодик спалив автівку працівника ТЦК (Фото).
Також ми повідомляли, що у Дніпрі підлітки під камерами розбирали на запчастини чужу автівку (Відео).