У Дніпрі мешканці скаржаться на воду з люку, яка без упину біжить четвертий день і затоплює вулицю.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на місцеві медіа.
За словами дніпрян, вода з люку четвертий день поспіль затоплює бульвар Слави. Це при тому, що у місті нещодавно були опади.
Незначні, але через те, що Дніпро ніхто не готував до осінніх дощів, пережити їх вдалося не так вже й легко. Наприклад, на вулиці Моніторній біля будівлі “Ощадбанку” утворилося ціле озеро, яке ні пройти, ні проїхати.
А на вулиці Юрія Кондратюка вздовж торговельних закладів та житлових будинків тепер неначе протікає річка.
Схоже на те, що все в купу: і дощі, і несправність каналізації.
Ну а “фонтануючий” люк слугуватиме новою архітектурною спорудою, де можна освіжитися у посушливу спеку. Тож якщо несправність до літа таки усунуть – буде прикро.
Фото
Мешканців закликають: якщо ваш маршрут пролягає через бульвар Слави- взувайте гумові чоботи.
Раніше ми писали, що міськрада Дніпра знову хоче витратити десятки мільйонів на ремонт дощоприймальних колодязів (Відео).