Російські окупанти мають намір воювати до 2026 року та захопити Дніпро, – експерт BILD

У Кремлі не планують жодного перемир’я і розробляють новий середньостроковий план війни в Україні. До нього входить, зокрема, окупація Дніпра, Харкова та Запоріжжя. Такий висновок зробив експерт BILD, посилаючись на дані, отримані з джерел у розвідці.

Про це Телеканал D1 дізнався з матеріалів BILD.

Згідно з аналізом експертів, влада РФ розраховує на зниження підтримки України Заходом, а також на імітацію мирних переговорів, щоб ввести світову спільноту в оману щодо «мирних намірів» Росії.

Насправді у Кремлі до ​​кінця 2024 року планується встановити повний контроль над Донецькою та Луганською областями та дійти до річки Оскол у Харківській області.

До ​​кінця 2026 року готуються наступати далі на захід до Дніпра, захопивши значну частину Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, у тому числі міста Харків, Дніпро та Запоріжжя.

На Херсонському фронті планується утримувати оборону по Дніпру, не наступаючи на правий берег на Херсон чи Одесу.

«Усі східні території ліворуч від Дніпра мають бути завойовані протягом 36 місяців, — заявило джерело в розвідці. – Тоді річка стане новим фронтом».

За даними розвідки, влада РФ готова щороку втрачати в Україні до 100 000 солдатів.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що російські терористи атакували два райони Дніпропетровщини: є масштабні руйнування.

Exit mobile version