Російська атака знищила склад відомого виробника алкоголю на Київщині: збитки перевищують 100 млн гривень

Унаслідок російського ракетного удару в ніч на 19 липня на Київщині було повністю знищено основний склад готової продукції компанії Global Spirits — одного з найбільших українських виробників алкогольної продукції.

Про це повідомили у компанії, передає Телеканал D1.

Вогонь охопив усі складські приміщення, у результаті чого було втрачено готову продукцію, зокрема горілку торгових марок «Хортиця», «Мороша», «Первак», а також коньяк «Шустов» та інші бренди компанії.

За попередніми оцінками, матеріальні збитки перевищують 100 млн гривень. У Global Spirits зазначили, що з продукції, яка перебувала на складі, до державного бюджету вже було сплачено 74 млн гривень податків, серед яких акцизний податок, ПДВ, податок на прибуток підприємств і податки із заробітної плати працівників.

Через втрату товарних запасів компанія тимчасово не може виконувати поставки продукції. Водночас у Global Spirits повідомили, що вже працюють над відновленням логістичних процесів та забезпеченням безперебійної роботи.

За інформацією компанії, внаслідок ракетної атаки ніхто з працівників не постраждав.

Global Spirits є одним із найбільших виробників алкогольної продукції в Україні та експортує свої бренди до десятків країн світу.

Компанія не вперше зазнає втрат через повномасштабну війну, однак заявляє про намір відновити роботу після ліквідації наслідків атаки.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що Зеленський призначив нового Головнокомандувача ЗСУ.

Exit mobile version