На Самарщині правоохоронці викрили чоловіка, який обікрав будинок родини загиблого військовослужбовця, викравши понад 414 тисяч гривень.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на ГУ Національної поліції України у Дніпропетровській області.
Зловмисник знав, що в сусідньому домоволодінні нікого немає. Перелізши через паркан, він ножем відчинив вікно, яке було залищене на провітрювання, та проник усередину. У кімнаті фігурант знайшов і забрав 7 тисяч доларів та 100 тисяч гривень — кошти, які родина отримала як державну допомогу за загибель сина на війні.
Оперативники кримінальної поліції Самарівського районного відділу встановили особу зловмисника. Ним виявився 34-річний місцевий житель.
Слідчі повідомили йому про підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: за ч. 4 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинена в умовах воєнного стану) та ч. 5 ст. 407 (самовільне залишення військової частини або місця служби). Наразі досудове розслідування триває.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у центрі Дніпра рецидивіст побив та обікрав військовослужбовця (ФОТО).