Оприлюднено відео роботи поліцейських під час вчорашніх ранкових обстрілів Кривого Рогу.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на Нацполіцію.
Вранці місто зазнало ракетної атаки з боку окупантів – ворог вдарив ракетами “Іскандер”. Поліцейські, рятувальники та медики за лічені хвилини прибули на місце трагедії та розпочали рятувально-пошукові роботи.
Однак менше ніж за пів години ворог завдав повторного удару – цього разу по іншому цивільному об’єкту. Загинула жінка, 14 людей отримали поранення, серед них і двоє поліцейських, які саме надавали допомогу після першої атаки.
Подвійні удари по людях та обстріли рятувальних служб стали типовою тактикою ворога. Проте українські захисники продовжують працювати попри всі загрози.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині російські окупанти зруйнували будівлю пенсійного фонду та поранили працівників (Фото).