Про наслідки ворожих атак, постраждалих людей, численні руйнування та допомогу тимчасово переміщеним особам.
Служба безпеки України заблокувала антиукраїнську агітацію ще двох ворожих поплічників на Дніпропетровщині.
У Кам’янському не тільки допомагають військовим, але й знаходять можливість продовжувати виконувати ремонтні роботи на суспільно важливих об’єктах.
Як гриби після дощу зростають у нашому місті смітники, які не лише псують естетичний вигляд обласного центру, а й містять реальну загрозу поширення інфекцій та захворювань. Жоден район міста. на жаль, страждає від сміттєвого безладу.
Як працювала Верховна Рада цього тижня та які закони прийняли.
Чи реально знайти роботу в Європі, наприклад, у Франції? Чи можна розраховувати на роботу за фахом і що для цього потрібно – знає наш власний кореспондент у цій країні Євген Павленко.
Про спорт та погоду.