Народна депутатка Мар’яна Безугла заявила про наступ російської армії всередині Дніпропетровської області.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Telegram-канал Мар’яни Безуглої та зведення Генштабу.
Нардепка опублікувала пост з критикою військово-політичного керівництва. Вона зазначила, що росіяни продовжують окуповувати Дніпропетровщину.
“У Дніпропетровській області ворог продовжує закріплюватися в нових селах. Так, росіяни наступають ВСЕРЕДИНІ Дніпропетровської області. Ну і хто говорив правду про ситуацію на фронті — Deepstate і Мар’яна чи Генштаб?”, – заявила вона.
Офіційна інформація від Генштабу та ОСУВ «Дніпро»:
- За минулу добу на Покровському та Новопавлівському напрямках відбили сумарно 79 атак;
- Окупанти увійшли вглиб на територію Дніпропетровщини місцями до восьми-дев’яти кілометрів, але прорив не дуже широкий;
- Інформація про 11 населених пунктів в Дніпропетровській області під контролем росіян не відповідає дійсності;
- Штурмовики противника долають протитанкові та протипіхотні укріплення в Дніпропетровській області шляхом драбин, які накидають над ровами та по них переповзають на протилежний бік.
- На Дніпропетровщину підтягуються резерви. Ситуація динамічна. Сили оборони працюють над ліквідацією ворога на території області.
Мешканців області закликають довіряти лише офіційним джерелам інформації — Генеральному штабу ЗСУ та ОСУВ «Дніпро».
Раніше ми писали, що у Дніпрі підлітки навмисно палять багаття в СК “Метеор”.