Цієї ночі Дніпропетровщина пережила масовану атаку ворожих безпілотників та артилерії.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.
Найважча ситуація у Дніпрі, де під ударом опинилася житлова забудова. У місті пошкоджені багатоповерхові будинки, адміністративна будівля та приватний автомобіль.
Кількість постраждалих у Дніпрі становить 10 осіб, одну жінку було терміново госпіталізовано до медичного закладу.
Окрім обласного центру, ворог атакував ще два райони. У Дніпровському районі: у Сурсько-Литовській громаді понівечено приватний будинок, а у Новоолександрівській громаді внаслідок обстрілу спалахнула пожежа.
На Нікопольщині під ворожим вогнем опинилися Нікополь, Марганецька та Покровська громади. Пошкоджень зазнали адмінбудівля, близько десяти приватних осель та багатоквартирні будинки.
На Синельниківщині у Миколаївській громаді ворожий обстріл побив пасажирський автобус.
На місцях влучань продовжують працювати комунальні служби та правоохоронці, документуючи чергові злочини агресора проти мирного населення.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що за день росіяни понад 30 разів атакували Дніпропетровщину і поранили двох людей.