На Західній Україні суд оштрафував водійку за те, що та втрапила в яму на дорозі 

Коломийський міськрайонний суд визнав водійку Mercedes-Benz E200 Вікторію Федасюк винною у порушенні правил дорожнього руху.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на постанову суду.

ДТП сталася 12 березня на трасі Т0905 в селі Товмачик Коломийського району. Водійка в’їхала у вибоїну, пошкодивши гуму переднього і заднього коліс.

На водійку склали протокол за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження автомобіля. У документі зазначили, що вона не була достатньо уважною, щоб стежити за дорожньою обстановкою.

Кермувальниця не з’явилася до суду. Адвокат зазначив, що його клієнтка визнала свою провину, попросив врахувати її молодий вік і призначити штраф, не позбавляючи права керувати автомобілем.

Дослідивши рапорт поліції, схему наслідків ДТП та інші матеріали справи, суд визнав Вікторію Федасюк винною у порушенні правил дорожнього руху і призначив їй 850 грн штрафу. Також водійка має сплатити 665 грн судового збору.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що в Україну повернули 4 пенсіонерів із Сумщини, яких викрали російські військові.

Exit mobile version