На Дніпропетровщині збудують укриття за понад 143 мільйони гривень

У Самарі планують побудувати сучасне укриття на базі місцевого ліцею. Вартість проєкту — понад 143 мільйони гривень.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на систему “Прозорро”.

Відповідний тендер оприлюднили 1 травня на сайті публічних закупівель “Прозорро”.

Згідно з документацією, йдеться про нове будівництво споруди подвійного призначення — укриття з протирадіаційними властивостями (ПРУ). Його розмістять на території ліцею №6 за адресою: вулиця Зінаїди Білої, 6. Замовником проєкту виступає Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Самарівської міської ради.

Screenshot

Підрядник, який переможе у тендері, має завершити будівництво до 15 грудня 2026 року. Споруда повинна прослужити щонайменше 10 років з моменту прийняття в експлуатацію.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі мешканці кількох вулиць залишились без захисту через незавершений ремонт укриття.

Exit mobile version