На Дніпропетровщині затримано ділків, які мали відношення до великого наркосиндикату, що торгував важкими психотропами по всій країні.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Службу Безпеки України.
Загалом в різних регіонах було затримано 12 учасників банди. Спецоперація проводилася у Київській, Херсонській, Одеській, Дніпропетровській та Хмельницькій областях.
Як встановило розслідування, фігуранти виготовляли і реалізовували “товар” через мережу дилерів. Для виготовлення та зберігання продукції зловмисники використовували орендовані складські приміщення у різних регіонах України. Фігуранти створили спеціальні інтернет-магазини.
Для конспірації контактів учасники наркоугруповання використовували анонімні чати у месенджерах під вигаданими нікнеймами. Розрахунок із клієнтами здійснювали лише через криптовалютні операції, що дозволяло замаскувати грошові потоки у нелегальному бізнесі. За матеріалами справи, доставку здійснювали наркокур’єри за допомогою так званих закладок або поштових сервісів.
Під час обшуків за місцями проживання та в нарколабораторіях фігурантів вилучено понад 30 кг психотропів, 5700 л прекурсорів та інших хімічних сполук, а також смартфони та банківські картки із доказами злочинів. Крім того, у зловмисників виявлено 44 вибухівки, які направлені на експертизу.
Наразі фігурантам повідомлено про підозру за декількома статтями. Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині чоловіку, який зґвалтував і вбив дівчину винесли вирок.