На Дніпропетровщині посеред поля знайшли могилу жінки, яка народилась у 19 сторіччі і прожила 105 років (Фото)

У селі Могилів на Дніпропетровщині посеред поля знайшли самотню могилу жінки на ім’я Горпина, яка прожила 105 років. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на допис історика Кирила Габора у соціальних мережах.   

Побачити на власні очі Першу і Другу світові війни і прожити 105 років – так могло поталанити хіба одиницям. Попри те, що цієї бабусі немає серед живих уже 81 рік, її дух лишився, і силу має не меншу, ніж за життя.

Інакше як пояснити те, що могила самотою стоїть посеред поля і все одно відносно ціла? Не скидається на те, що її намагалися пошкодити. Пам’ятник заіржавів від років і негод.

А кількість буряну свідчить, що на місце спочинку Горпини Іванівни давно не приходили рідні. Хтозна, чи мешкають вони на Дніпропетровщині чи бодай в Україні.

Хоча табличка не дуже-то й стара.

У коментарях до допису українці припустили, що колись на цьому полі могли стояти хутори, біля кожного були кладовища. А ця могила – все, що лишилося після радянської колективізації.

Фото

Раніше ми писали, що скандальна сільрада на Дніпропетровщині оголосила тендер на будівництво кладовища за майже 8 млн грн. 

Exit mobile version