На Дніпропетровщині пенсіонерку ледь не спаралізувало після падіння з 4-метрової висоти

У Нікополі на Дніпропетровщині пенсіонерка впала з 4-метрової висоти, коли обрізала дерева. За кілька днів після цього її ледь не спаралізувало. 

Про це пишуть місцеві медіа, передаєТелеканал D1.

56-річна нікопольчанка обрізала дерева у дворі на висоті 4 метрів. Не втримавшись, вона зірвалася й упала додолу.

Жінка сильно забилася, але вирішила не звертатися за медичною допомогою. Поза тим її стан стрімко погіршувався, а за два дні після цього вона не змогла навіть встати з ліжка.

Безпорадна, пенсіонерка насилу сповзла з ліжка, щоб бодай навпомацки знайти мобільний телефон. Відшукала його аж на порозі будинку.

Вона зателефонувала сестрі, яка й викликала за її адресою бригаду “швидкої”.

Медики надали потерпілій першу допомогу та шпиталізували.

Фото ілюстративне

Українців застерігають! Дістати сильний забій, перелом тощо можна, навіть якщо упасти з невисокого стільця. А падіння з висоти декількох метрів нерідко стає фатальним.

Тож якщо ви послизнулися, впали, вдарилися й отримали, на вашу думку, незначні травми, але вони все одно дошкуляють, зверніться до лікарні.

Зволікання може коштувати вам життя або підірваного здоров’я.

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині пенсіонерка заживо згоріла на власному городі. 

Також ми повідомляли, що на Дніпропетровщині двоє хлопців на самокаті потрапили під автівку (Відео). 

Exit mobile version