На Дніпропетровщині п’яний викрадач авто не зміг утекти від поліції

У смт Царичанка 23-річний чоловік, імовірно перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, викрав легковий автомобіль, залишений біля магазину.

Про це Телеканал D1 дізнався із повідомлення ГУ Національної поліції України у Дніпропетровській області.

Інцидент стався 9 грудня близько 20:00. Місцевий житель залишив авто із ключами в замку запалювання біля крамниці та зайшов за покупками. Повернувшись через 10 хвилин, він виявив, що транспортний засіб зник. Постраждалий негайно повідомив про подію до поліції.

Правоохоронці відділення поліції №4 Дніпровського районного управління оперативно розпочали пошук. Вже через годину викрадену машину зупинили на трасі, а підозрюваного затримали.

Ним виявився 23-річний місцевий житель. Правоохоронці склали на чоловіка адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп’яніння).

10 грудня йому повідомили про підозру за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом).

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі патрульні виявили наркотики у водійки авто.

Exit mobile version