21 січня Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького офіційно приєднується до міжнародного флешмобу #MuseumSelfieDay, закликаючи відвідувачів до креативу в музейних залах.
Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на офіційні сторінки музею.
Де зробити найкращі кадри:
Козацька слава та артефакти: Для селфі будуть доступні експозиції з козацькою зброєю, рідкісними предметами доби Гетьманщини та новітньої історії України.
Золото та камені: Відвідувачі можуть сфотографуватися на фоні скіфського золота або біля знаменитих половецьких баб.
Унікальні зали та ікони: Серед популярних локацій — вишукана «Біла зала», колекції старовинної зброї та незвичні ікони з зображенням риб.
Як взяти участь:
Учасникам пропонують публікувати свої світлини у Facebook та Instagram, додаючи офіційний хештег свята та відмічаючи сторінку музею. Адміністрація закладу обіцяє репостити найцікавіші та найоригінальніші роботи на свої офіційні ресурси.
Музей чекає на гостей з 10:00. Це чудова нагода не лише зробити стильний контент, а й ближче познайомитися зі скарбами нашого краю.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі провели ревізію історичних пам’яток.