Мер одного з міст Дніпропетровщини подав у суд на журналістку, яка звинуватила його в тому, що він “заздалегідь” копає поховальні ями для українських військових.
Про це журналістка Наталія Шум розповіла у Facebook, передає Телеканал D1.
В суд на журналістку Наталію Шум подав мер Жовтих Вод Дмитро Ханіс. Вона нібито звинуватила його в тому, що на місцевих кладовищах “заздалегідь” копають поховальні ями для українських військових.
А робиться це, за її словами, з подачі міського голови.
“Наголошую ще раз, що це – нелюдське ставлення до наших військових. Це страшна правда і про це неможливо мовчати. І що робить мер? Подає на мене до суду. Він вимагає визнати мій допис “таким, що принижує його честь, гідність і ділову репутацію”. Серйозно?” – написала Наталія.
Визначити, хто винний у цій суперечці, складно. Бо на заздалегідь викопані ями на кладовищах скаржаться й родичі загиблих військових. Оскільки після негоди земля на них перетворюється на багнюку, і пройти до могил, не потонувши в ній, складно.
Сам Дмитро Ханіс іще не коментував інцидент у соцмережах.
Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині під час ДТП легковик вилетів у поле, а вантажівка – перекинулася (Відео).