Суспільство

Гороскоп на 25 серпня: Овнам слід бути обережними, а Терезам краще не приймати серйозних рішень

Овен
Придивіться на людей, що вас оточують, особливу увагу приділіть близьким друзям. Може вийти так, що хтось з них — вовк у овечій шкірі.

Телець
Зіркам здається, що ви давно не згадували про рідних. Хоча б зателефонуйте батькам, братам чи сестрам, якщо немає можливості відвідати їх самостійно.

Близнюки
Якщо вам не вистачає гарного настрою — поспілкуйтеся з друзями. І не слід відкладати зустріч на вихідні, бо ви ж не бажаєте ще пару днів ходити та сумувати.

Рак
Вам слід поберегти здоров’я, бо раптово можуть загостритися хронічні захворювання. Вчасний медогляд зайвим не буде.

Лев
Кращий з кращих способів підняти собі настрій цього дня — свіже повітря. Ще один — смачна вечеря, але не наодинці із собою. Зірки розуміють, що інколи найкраща компанія для Левів — це самі Леви, але сьогодні зробіть виключення.

Діва
Активний відпочинок — саме він конче вам необхідний. Але пам’ятайте — активне прибирання до відпочинку не відноситься! Зробіть собі маленьку передишку від повсякденних клопотів.

Терези
Сьогодні краще не приймати серйозних рішень, вони навряд чи принесуть вам щось добре.

Скорпіон
Маєте проблеми і не можете викинути їх з голови? Зробіть паузу. Сьогодні нічим іншим, аніж головним болем, ця справа не закінчиться. Тож залиште проблеми хоч на один день. Можливо навіть таке, що частина з них вирішиться і без вашого втручання.

Стрілець
Сьогодні саме внутрішній голос може допомогти вам прийняти складне рішення. Прислухайтеся до нього.

Козоріг
Будь-які хвилювання мають сьогодні відійти від вас подалі, бо всі вони можуть дуже погано сказатися на вашому самопочутті. Для Козорогів 25-го серпня має бути один девіз: “Про це я подумаю завтра”.

Водолій
Велика несподіванка може перевернути ваше життя з ніг на голову. І не слід панікувати — зірки говорять, що всі зміни лише на краще.

Риби
Риби, побережіть сьогодні свої фінанси. Великі покупки краще відкласти до вихідних.Back to top button