Головна госпітальна база Дніпропетровщини отримала чергову партію гуманітарної допомоги від волонтерів громадського об’єднання «Волонтерський штаб оборони Кременчука».
Про це розповідає Телеканал D1.
В попередніх випусках новин ми вже розповідали про волонтерів з Кременчука, які займаються виробництвом сучасних екстракторів, що допомагають нашим хірургам діставати числені уламки від снарядів і куль з тіл наших поранених захисників. Цього разу голова організації Олег Биков привіз з Кременчука новітній американський апарат гемодіалізу, французьку перев’язку й екстрактори.
Волонтери з Кременчука вже передали медзакладам нашого міста десятки наборів сучасних екстракторів. Наші кореспонденти передали ще один такий набір травматологічному відділенню 16 лікарні.
«Це апарат, який буде рятувати життя саме тяжким пораненим в лікарні Мечникова, в реанімаційному відділенні. Через нас пройшло вже більше 10 000 тих, хто втратив кінцівки і такі апарати, вони дозволяють дати шанс людині в таких ситуаціях, коли є турнікетний синдром, вижити. Ми з Олегом Биковим знайомі давно. Він керівник Кременчуцького волонтерського штабу. І коли ви передали апарат Магніт, яким ми дістали вже сотні уламків, ми побачили, що ви робите все можливе для того, щоб в лікарні Мечников ми рятували наших поранених воїнів. І ця перев’язка, я бачу, французька, відразу поїде в реанімаційне відділення номер два, де самі тяжкі наші пацієнти і буде надавати допомогу. Тому, друзі, окремо всім вашим помічникам, вам особисто, хочу подякувати за те, що сьогодні ми разом рятуємо Україну і українських воїнів, наших патріотів», – сказав Сергій Риженко, головний директор медзакладу.
Віктор Ожогін, Олег Родіонов. Новини D1
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що головну лікарню Дніпра відвідали військові та їхні родини з Кам’янського.