Дітей Дніпропетровщини запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі малюнків

Учнів Дніпропетровщини віком від 6 до 17 років запрошують взяти учать у конкурсі малюнків “Охорона праці очима дітей”.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної державної адміністрації. 

До участі у всеукраїнському конкурсі малюнків “Охорона праці очима дітей” запрошують учнів ліцеїв, гімназій, професійних технічних училищ, закладів позашкільної освіти.

Єдине обмеження – вік учасників. Всім їм має бути від 6 до 17 років.

Роботи на оцінку просять надсилати поштою.

Після двох відборів – регіонального та фінального – оберуть переможців за трьома віковими категоріями. На них чекають цінні подарунки.

“Відбірковий етап конкурсу триватиме до 15 березня. Фінальний – до 28 квітня, коли країна відзначає Всесвітній день охорони праці. Йому і приурочена ініціатива”, – йдеться у повідомленні.

Яким має бути малюнок

Оскільки тема конкурсу – галузь охорони праці, конкурсанти мають розкрити тему комфортних і безпечних робочих місць.

Вимог до стилю полотен немає, але вони не повинні містити рамок чи наліпок і бути у форматі А3.

На зворотному боці українською та англійською необхідно вказати ім’я, по-батькові, прізвище учасника, дату народження, регіон і заклад, де навчається. Додати місце проживання, контактний телефон та обов’язково – електронну адресу.

Варто зазначити, що взяти участь у конкурсі можуть як діти, що проживають в Україні, так і в країнах ЄС.

Адреси для надсилання робіт поштою та всі деталі можна дізнатися тут.

Раніше ми писали, що мережу підкорює кумедний хом’ячок, який ідеально імітує ППО (Відео). 

Exit mobile version