Від початку повномасштабної війни в одній із лікарень Дніпропетровщини пройшли реабілітацію 133 дитини з мінно-вибуховими травмами. Також за допомогою звернулись 387 дітей внутрішньо переміщених осіб. Про це типовідомили в пресслужбі на сайті Дніпропетровської обласної ради, передає Телеканал D1.
Через військові дії за останній рік суттєво зросла кількість хвороб у дітей, пов’язаних з нервовою напругою, розповіла дитячий психіатр Юлія.
«Ми стикаємося з тим, що діти бояться тривог, гучних звуків, відчувають постійну тривожність. Все це негативно впливає на стан і психічного, і фізичного здоровʼя», — говорить вона.
Для того, аби визначити вид реабілітації для дитини, необхідно отримати направлення на консультацію до лікаря фізичної та реабілітаційної медицини від сімейного лікаря, невролога, ортопеда та інших спеціалістів.